Izborna lista za Nacionalni savet romske nacionalne manjine – SAVEZ DRUŠTAVA ROMA REPUBLIKE SRBIJE „SLOŽNO I ZAJEDNO ZA BOLjE SUTRA ROMA“
Kandidati:
- Nenad Tairović, 1973., diplomirani pravnik – master – specijalista kriminalistike, Surdulica
- Gafur Saćipi, 1967., privrednik, Požarevac
- Nevenka Vasić, 1962., zdravstveni medijator, Vlasotince
- Bratislav Jašarević, 1979., profesor, Leskovac
- Milan Petrović, 1969., ekonomista, Kragujevac
- Blagica Stojanovska , 1986., pedagoški asistent, Vladičin Han
- Marko Marković, 1988., estradni umetnik, Vladičin Han
- Miroljub Demković, 1968., pravnik, Vranjska Banja
- Samanta Pavlović, 1996., student, Vranje
- Saša Denić, 1971., specijalista menadžer u saobraćaju, Doljevac
- Miroslav Stanković, 1973., muzičar, Surdulica
- Tamara Nika, 1992., student , Alibunar
- Žikica Asković, 1988., programski koordinator, Pirot
- Jovan Đorđević, 1995., student , Babušnica
- Zora Šerifović, 1964., koordinator za romska pitanja, Bujanovac
- Aleksandar Jović, 1974., estradni umetnik , Vranje
- Dijana Dinčić, 1989., domaćica, Babušnica
- Nena Tairović, 1971., laboratorijski tehničar, Surdulica
- Elvis Ajdinović, 1981., estradni umetnik, Surdulica
- Saćip Salimović, 1950., penzioner, Surdulica
- Monika Dimov, 1998., student, Pirot
- Bogdan Jašarević, 1949., muzičar, Leskovac
- Sabri Šerifović, 1962., mašinski tehničar, Bujanovac
- Vesna Osmanović, 1979., frizer, Vlasotince
- Raša Mijajel, 1991., trgovac, Alibunar
- Dragiša Zekić, 1965., autoprevoznik, Vinarce
- Natalija Tairović, 1998., medicinska sestra, Surdulica
- Velibor Nešić, 2000., učenik srednje škole, Pirot
- Vukašin Veljković, 1986., student, Vranje
- Nela Demković, 1971., laboratorijski tehničar, Vranjska Banja
- Kristijan Trajković, 1995., estradni umetnik, Surdulica
- Ćamil Osmanović, 1961., stolar, Surdulica
- Gabrijela Tajirović, 1986., frizer, Surdulica
- Samir Sajdić, 1974., mašinski mehaničar, Vranjska Banja
- Dragan Mirković, 1960., mašinski tehničar, Surdulica
Nosilac liste
Nenad Tairović,
diplomirani pravnik – master – specijalista kriminalistike, rođen 1973. godine
Program liste
– Kultura
– Obrazovanje
– Obaveštavanje
– Službena upotreba jezika i pisma