1. SAMOOPREDELjENjE – dr Sulejman Ugljanin / SAMOOPREDJELJENJE – dr. Sulejman Ugljanin

Naslovna

Izborna lista za Nacionalni savet bošnjačke  nacionalne manjine – SAMOOPREDELjENjE – dr Sulejman Ugljanin / SAMOOPREDJELJENJE – dr. Sulejman Ugljanin

Kandidati:

  1. Dr Sulejman Ugljanin, 1953., doktor stomatologije, Novi Pazar
  2. Salih Hot, 1957., profesor hemije, Tutin
  3. Vasvija Gusinac, 1948., profesor engleskog jezika, Novi Pazar
  4. Muhedin Fijuljanin, 1965., diplomirani politikolog , Sjenica
  5. Esad Džudžo, 1958., diplomirani sociolog, Tutin
  6. Dr Jasmina Curić, 1965., univerzitetski profesor, Novi Pazar
  7. Hazbo Mujović, 1965., dipl. ing. Mašinstva, Sjenica
  8. Kenan Hot,1972., master ekonomije, Tutin
  9. Minela Kalender, 1984., dipl. sanitarni inžinjer, Sjenica
  10. Prof. dr Hasim Mekić, 1959., univerzitetski profesor, Novi Pazar
  11. Prof. dr Fahrudin Mavrić, 1956., univerzitetski profesor, Novi Pazar
  12. Selma Kučević, 1991., dipl. pravnik, Tutin
  13. Dr Fuad Baćićanin, 1974., doktor filoloških nauka, Novi Pazar
  14. Prof. dr Sead Šemsović, 1978., univerzitetski profesor, Novi Pazar
  15. Behija Hadžić, 1961., inž. tehnologije, Nova Varoš
  16. Eldin Jejna, 1982., dipl. socijalni radnik, Prijepolje
  17. Mirfat Tahirović, 1977., dipl. inž. građevine, Tutin
  18. Zana Ličina, 1987., master ekonomije, Novi Pazar
  19. Dino Lotinac, 1986., profesor bosanskog jezika, Sjenica
  20. Hajro Bećirović, 1949., dipl. inž. tehnologije, Priboj
  21. Merisa Nuković, 1991., diplomirani pravnik, Prijepolje
  22. Jusuf Sinanović, 1961., magistar fizičke kulture i sporta,Tutin
  23. Dr Bahrija Kačar, 1958., doktor agroekonomskih nauka, Novi Pazar
  24. Ismeta Šmaković, 1967., profesor razredne nastave, Tutin
  25. Mirsad Ikić, 1978., diplomirani ekonomista, Novi Pazar
  26. Mirhan Zlatanić, 1965., elektrotehničar, Priboj
  27. Edita Hasanagić, 1990., inžinjer mašinstva, Priboj
  28. Mustafa Baltić, 1983., diplomirani arheolog, Sjenica
  29. Edib Kajević, 1974., diplomirani ekonomista, Prijepolje
  30. Maida Korać, 1987., profesor bosanskog jezika, Sjenica
  31. Mirza Hajdinović, 1977., diplomirani ekonomista , Novi Pazar
  32. Amina Saračević, 1993., diplomirani pedagog, Novi Pazar
  33. Almasa Tafilović, 1993., profesor razredne nastave, Tutin
  34. Ibro Fazlić, 1962., profesor, Prijepolje
  35. Ahmedin Škrijelj, 1982., diplomirani pravnik, Novi Pazar

Nosilac liste

Sulejman Ugljanin,

doktor stomatologije, rođen 1953

Program liste

– Kultura

– Obrazovanje

– Obaveštavanje

– Službena upotreba jezika i pisma

Izborna lista za Nacionalni savet bošnjačke nacionalne manjine – SAMOOPREDELJENJE – dr Sulejman Ugljanin